Teslimat Bilgisi :
Siparişiniz, sipariş verdiğiniz günden sonra ki maksimum 3 iş günü, Kapıda Ödemeli siparişiniz ise 7 İş günü içerisinde Kargoya teslim edilecektir. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :
Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise Eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse 0384 341 71 74 müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da info@kapadokyaevlilikteklifim.com adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.

Ücret İade Süreci :
İade ürününüz Kapadokya Evlilik Teklifim yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

Genel iade şartları;

⦁ İade etmek istediğiniz ürün için öncelikli olarak satış temsilciniz ile görüşmeli ve detaylı bilgi almalısınız.
⦁ İade edilecek ürünler mutlaka ürüne ait orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir.
⦁ Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (Örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez), tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
⦁ İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.
⦁ Kişiye özel hazırlanan ve/veya üretilen tüm ürünler, tek kullanımlık ürünler, ambalajı bozulmuş ürünler iade kapsamına dahil değildir.
⦁ Ürünlerin tarafınıza kırık veya hasarlı ulaşması durumunda kargo firmasından Hasar Tespit Tutanağı tutturulması gerekmektedir. Bu ürünler iadeye tabi değildir.
⦁ İade etmek istediğiniz ürün genel iade şartlarına uyuyor ise, satış temsilcilerimizin de yönlendirmesi ile gönderimi sağlayabilirsiniz. Tarafımıza gelen ürün öncelikle iade departmanımız tarafından incelenir. Gerekirse ürün, yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygunsa iade işlemi başlatılır.
⦁ İade onaylandığında sistemimizdeki telefon numaranızdan muhasebe departmanımız geri ödeme için sizinle irtibata geçecektir.

İade, Değişim Adresi :
Açık Adres : Cumhuriyet Mah. Güllüce Caddesi-1  Ayaz İş Merkezi No:4/6 Ürgüp/Nevşehir
Telefon numarası 0384 341 71 74

Whatsapp

0 545 419 67 72

Ofis

0 384 341 71 74

Mail

info@kapadokyaevlilikteklifim.com

Adresimiz

Cumhuriyet Mah. Güllüce Caddesi-1
Ayaz İş Merkezi No:4/6
Ürgüp/Nevşehir

Gizlilik Politikası Şartlar ve Koşullar Ödeme Bilgisi Teslimat ve İade